Centrum Sprzedaży Projektów

Opis marki

Centrum Sprzedaży Projektów

"Centrum Sprzedaży Projektów" ® (CSP) - firma założona w 2001 roku - potężne stowarzyszenie profesjonalistów, zjednoczone ideą tworzenia i kreatywności, zdolne do wyrażania marzeń w materiale. PSC stale analizuje współczesne trendy na rynku projektów architektonicznych, wybierając najświeższe, interesujące pomysły z całego świata, z których tworzy się katalog gotowych projektów architektonicznych budynków mieszkalnych. Niektóre projekty są prezentowane na stronie, a pełne informacje na temat projektów można znaleźć w katalogu "NM House".

Do chwili obecnej FPP reprezentuje największy na Ukrainie bank gotowych projektów domów, domków jednorodzinnych, kamienic, willi i domów jednorodzinnych, hoteli, sklepów, budynków mieszkalnych od czołowych projektantów Ukrainy, Rosji, Białorusi, Polski, Niemiec i krajów nadbałtyckich. Więcej szczegółów na temat projektów można znaleźć w katalogu.

Specjaliści Centrum pomogą Ci wybrać typ domu i projektu, który jest optymalny dla przyszłego konstruktora, skonsultować się z dostosowaniem projektu, powiązać go z określoną witryną itp.

Koszt pełnego pakietu gotowych dokumentacji projektowej wynosi od 3500 UAH. Czas odbioru wynosi od 3 dni do 5 tygodni. Jeśli zdecydujesz się zamówić indywidualny projekt, głównym architektem Centrum rozwinie się to dla ciebie specjalnie.

PSC współpracuje z kontrahentami, których doświadczenie i kwalifikacje zawodowe są stale potwierdzane przez naszych klientów. W PSC można uzyskać najnowsze informacje o nowych produktach na rynku technologii budowlanych.

Każdy klient "Project Sales Center" ® zostaje członkiem programu "Partner Card" i otrzymuje osobną kartę rabatową wraz z dokumentacją projektu, która zapewnia wyłączne rabaty na materiały budowlane, towary i usługi. Program "Partner Card" daje możliwość znacznych oszczędności z 15% do 30% całkowitego kosztu gotowego domu. Poprzez pozyskanie wiarygodnych partnerów w trakcie budowy, powierzając im swoje wysiłki, oszczędzasz czas i oszczędzasz siłę i emocje na szczęśliwe życie w domu swoich marzeń.

 

Oto kilka przykładów projektów:

  
 
  

www.dom-ua.com

 

Kraj pochodzenia :
Ukraine
Produkty marki
Sklep internetowy

Produkty marki (Sklep internetowy)

Nasze marki

choose best brands