AGATH

Opis marki

AGATH

jest francuskim projektantem wysokiej jakości systemów multimedialnych, telewizji wodoodpornej, telewizji lustrzanej, produktów na indywidualne zamówienie i Sauna TV. Zestawy telewizyjne AGATH są wyposażone w tryb hotelowy i są kompatybilne z każdym rodzajem dekodera. Posiadają opatentowane rozwiązanie dotyczące sterowania dekoderami. AGATH oferuje ekrany dotykowe kompatybilne z AMX.

Ponad 200 integratorów na całym świecie preferuje produkty AGATH. AGATH ma również dużo więcej prestiżowych hoteli i jachtów, słynnych projektów komercyjnych i mieszkalnych. Firma AGATH jest całkowicie oddana technologii, a jedyną ambicją całego jej zespołu jest zaoferowanie Państwu najlepszego obrazu i dźwięku, niezależnie od Państwa wymogów lub ograniczeń.

Możliwości są praktycznie nieograniczone, ponieważ systemy na zamówienie, spełniające Państwa indywidualne potrzeby, stanowią jedną z potwierdzonych specjalności firmy. AGATH zawsze będzie kierować się zasadami innowacyjności technicznej, rygoru, projektu i jakości produktu.
 

Agath_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/

Agath_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/

Agath_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/

www.agath.com

 

Kraj pochodzenia :
France
Produkty marki
Rozwiązania systemowe

Produkty marki (Rozwiązania systemowe)

Nasze marki

choose best brands