AmbienTech by Inakustik

Opis marki

AmbienTech

AmbienTech uzyskuje więcej z budynków, domów i pomieszczeń, w których ludzie żyją, pracują, jedzą i robią zakupy. Stanowi idealną koncepcję przestrzenną dla domów prywatnych i budynków komercyjnych. Oferuje nowe wymiary projektowania wnętrz. Można spodziewać się więcej stylu, wdzięku i przestrzeni osobistej.
 

Istnieje coś, co jest niewidoczne na pierwszy rzut oka. Więcej stylu
AmbienTrack składa się z wielu różnorodnych profili aluminiowych, które można mocować na ścianie lub w jednej płaszczyźnie z powierzchnią. Te eleganckie filary ścienne i narożne wraz z płytami i kanałami przypodłogowymi umożliwiają elastyczną i prawie niewidoczną instalację przewodów zasilających i informatycznych w dowolnym pomieszczeniu. Połączenie z instalacją główną uzyskuje się za pośrednictwem filara ściennego. Wszelkie dodatkowe elementy instalacyjne, takie  gniazda wtykowe, przełączniki, materiały serwisowe, czujniki, główne obwody zasilające, rozdzielnie i elektronika sterująca mogą być wbudowane w system prowadzenia kabli AmbienTrack zgodnie z indywidualnymi życzeniami i potrzebami. Przez cały czas zapewniony jest dostęp do instalacji. W przypadku konieczności wprowadzenia zmian, można po prostu usunąć płyty i bardzo łatwo rozmieścić oraz przymocować nowe kable, przełączniki i gniazda wtykowe. Dzięki swojemu charakterystycznemu geometrycznemu kształtowi, po zamontowaniu eleganckie profile tworzą na ścianie zacienione wnęki.  Daje to wrażenie unoszenia się. To jednak jeszcze nie wszystko. Profile AmbienTrack można podświetlić stosując jedno- lub wielokolorowe opaski LED RGB. Prowadzi nas to jednak do naszego kolejnego rozdziału - AmbienArt i niewyczerpanych aspektów oświetlenia.

AmbienTech_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/

AmbienTech_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/

AmbienTech_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/


Niewyczerpane aspekty oświetlenia
Światło kształtuje nasze życie. Wpływa na nasze emocje. Poprawia nasze nastroje. Temperatura koloru wpływa na nasz rytm biologiczny. Balans pomiędzy ciemnością i jasnością może jednocześnie relaksować i uspokajać. Podczas gdy monotonne lub niewystarczające oświetlenie może powodować zmęczenie, optymalny poziom oświetlenia powoduje wzrost uwagi i wyostrza koncentrację. Co więcej, oświetlenie jest również  narzędziem architektonicznym służącym do stylizacji, które może być wykorzystywane do kształtowania nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych, zarówno w budynkach publicznych i komercyjnych: w domu, w muzeach, biurach czy sklepach - oświetlenie może być wykorzystywane we wszystkich tych miejscach dla podkreślenia architektury, zwłaszcza za pomocą AmbienArt, systemu oświetlenia nowego programu AmbienTech od in-Akustik. AmbienArt łamie konwencjonalne schematy oświetlenia pomieszczeń, w których oświetlenie zwisa ze środka sufitu, i jest uzupełnione przez lampę w narożniku. AmbienArt oferuje coś więcej, niż tylko antidotum na ciemność; obejmuje wszystkie aspekty oświetlenia - zapewnia oświetlenie do widzenia i rozpoznawania, oświetlenie bezpośrednie, oświetlenie estradowe, światło białe i kolorowe, światło, które podnieca i uspokaja, jak również sztuczki światłocienia. AmbienArt wykorzystuje niewyczerpaną różnorodność oświetlenia. Do umieszczenia oczekiwanych źródeł światła we właściwych miejscach potrzeba tylko minimalnej ilości podzespołów oświetleniowych - mogą one nawet być na wyposażeniu.

AmbienTrack_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/

AmbienTrack_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/


Dźwięk, który wychodzi ze ściany
Każdy wie, że mężczyźni lubią dobry dźwięk, a kobiety nie lubią głośników. Jednakże AmbienTone zaspokaja potrzeby obydwu stron.  AmbieTone to ściana dźwiękowa dla niej i dla niego - dla kobiet, którym przeszkadzają natrętne głośniki rozmieszczone w całym domu, oraz dla mężczyzn, którzy nie chcą iść na kompromis w zakresie idealnej jakości i technologii dźwięku. AmbienTone to głośnik o płaskiej membranie, wypełniający dom dźwiękami, które, jak się wydaje, pochodzą znikąd. Atmosfery nie zakłócają żadne widoczne głośniki a Ty masz więcej miejsca dla siebie i wyposażenia wnętrza. A co więcej, dzięki AmbienTone zawsze będziesz w stanie zaskoczyć przyjaciół, gości i odwiedzających. Wchodząc do pomieszczenia po raz pierwszy, wszyscy zachwycą się cudownym dźwiękiem, i będą się zastanawiać, skąd on pochodzi. Wszystko, co Ci pozostaje to radość z prezentacji i momentu zaskoczenia.

AmbienTone_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/

AmbienTone_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/

AmbienTone_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/


W domu i publicznie
AmbienTone brzmi wspaniale. Wszędzie - czy to jako głośniki mono lub stereo, jako kompletny system kina domowego lub jako instalacja typu multi-room. Głośniki naścienne można zamontować w dowolnym miejscu: w kuchni, w łazience i salonie, jak również we wszystkich innych przestrzeniach życiowych. Tak samo idealnie pasuje do sal konferencyjnych, restauracji, kompleksów hotelowych, sklepów a nawet ośrodków zdrowia.

www.in-akustik.de/ambientech

 

Kraj pochodzenia :
Germany
Produkty marki
Rozwiązania systemowe

Produkty marki (Rozwiązania systemowe)

Nasze marki

choose best brands