Apple

Opis marki

Apple

Apple TV 4

Era 4K HDR. Teraz grane.
Apple TV 4K pozwala oglądać filmy i programy w niesamowitej jakości 4K HDR. Oferuje świetne treści z takich aplikacji, jak Netflix, Hulu i ESPN. Strumienie transmitują wiadomości sportowe i sportowe.

 

Aplikacja Apple TV
Wszystko, co oglądasz. Wszystko w jednym miejscu.
Aplikacja Apple TV umożliwia przeglądanie treści z ponad 60 usług wideo bez przełączania się z jednej aplikacji na drugą. Znajdziesz filmy, programy i rekomendacje wybrane ręcznie. Aplikacja Apple TV jest już dostępna na iPhone'ach, iPadach i urządzeniach Apple TV - dzięki czemu możesz oglądać gdziekolwiek jesteś.

Akcesoria
Uzyskaj jeszcze więcej dzięki Apple TV.
Kontrolery gier, głośniki i słuchawki to tylko niektóre z akcesoriów, które jeszcze bardziej polepszą twoją rozrywkę i rozrywkę w Apple TV.
 

iMac Pro

Doświadczenie na komputerze, które Cię przyciąga i trzyma Cię tam. To jest idea dzisiejszego iMaca. A teraz ten pomysł jest potężniejszy niż kiedykolwiek. Nowy iMac jest wyposażony w zupełnie nowe procesory, najnowsze technologie graficzne, innowacyjną pamięć masową i szybszą łączność. I to wszystko ożywa na najjaśniejszym i najbardziej kolorowym wyświetlaczu Retina, jaki iMac kiedykolwiek widział. W ten sposób zyskujesz jeszcze bardziej wciągające wrażenia - i nowy, scyntylacyjny sposób, aby wszystko włożyć.

 

Wydajność wzrasta we wszystkich dziedzinach.
Szybszy i bardziej wydajny niż kiedykolwiek, iMac jest teraz wyposażony w siódmej generacji procesory Intel Core i5 i i7 oraz najnowszą, wysokowydajną grafikę. Pamięć masowa również wchodzi na wyższy bieg, a szybki i przestronny Fusion Drive jest teraz dostępny w standardowych konfiguracjach zarówno modeli Retina o przekątnej 27 cali, jak i 21,5 cala. Dzięki temu możesz robić wszystko, co lubisz robić na iMacu. Wszystko przy maksymalnej prędkości.

 

Grafika, która sprawia, że stajesz się bez słowa.
iMac wyposażony jest w potężną nową grafikę Radeon Pro 500, która tworzy spektakl wszystkiego, co widzisz. 27-calowy iMac z wyświetlaczem Retina 5K jest ładowany do 8 GB dedykowanej pamięci VRAM. 21,5-calowy iMac z wyświetlaczem Retina 4K zapala się nawet do 4 GB. Oba dostarczają efekty wizualne i grafiki 3D, które wykazują surową moc w najbardziej dopracowanej formie. Ponadto otrzymujesz zaawansowane funkcje edycji wideo. Teraz możesz edytować projekty Multicam w Final Cut Pro X z maksymalnie pięcioma strumieniami wideo 4K w pełnej rozdzielczości.

 

Kolor, który fotografujesz, jest kolorem, który widzisz.
Świat pełen jest spektakularnych kolorów, a iMac przenosi ich więcej na ekran. Wyświetlacz Retina wykorzystuje kolor P3, który odchodzi od standardowych białych diod LED do zaawansowanych czerwono-zielonych diod luminoforu. Tak więc wszystkie trzy kolory - czerwony, zielony i niebieski - są bardziej reprezentowane i pokazują rzeczywisty kolor z większą równowagą i precyzją.

 

iPhone 8

Piękny umysł.
iPhone 8 wprowadza zupełnie nowy wygląd szkła. Najpopularniejszy aparat na świecie, teraz jeszcze lepszy. Najmądrzejszy, najpotężniejszy chip w smartfonie. Bezprzewodowe ładowanie jest naprawdę łatwe. A doświadczenie rzeczywistości rozszerzonej nigdy wcześniej nie było możliwe. iPhone 8. Nowa generacja iPhone'a.

 

 

Całkowicie nowy wyświetlacz
Wyświetlacz Retina HD, który jest piękniejszy niż kiedykolwiek. Z True Tone, szeroką gamą kolorów i 3D Touch.
Technologia True Tone automatycznie dostosowuje balans bieli do światła wokół ciebie.
Lepsze wrażenia wizualne w różnych środowiskach.

 

Wspaniałe kolory
Dzięki szerokiej gamie kolorów i najlepszej dokładności kolorów w branży wszystko na ekranie wygląda bardziej genialnie i dynamicznie.

 

 

Całkowicie nowy czujnik
iPhone 8 ma bardziej zaawansowany aparat 12MP. Z większym, szybszym czujnikiem. Nowy filtr kolorów. Głębsze piksele.
Optyczna stabilizacja obrazu i filmów.

 

Zoom optyczny
Szerokokątne i teleobiektywy w telefonie iPhone 8 Plus umożliwiają zoom optyczny,
jak również zoom cyfrowy do 10x w przypadku zdjęć i 6x w przypadku filmów.

 

Tryb portretowy
Tryb portretu w telefonie iPhone 8 Plus jest jeszcze lepszy.
Dla ostrzejszych planów i bardziej naturalnie rozmytych tła.

MacBook Pro

Jest cienki jak brzytwa, lekki jak piórko, a nawet szybszy i potężniejszy niż wcześniej. Ma najjaśniejszy, najbardziej kolorowy wyświetlacz notebooka Mac w historii. Posiada pasek dotykowy - zintegrowany pasek szkła z funkcją Multi-Touch wbudowany w klawiaturę zapewnia natychmiastowy dostęp do potrzebnych narzędzi, dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebujesz. MacBook Pro został zbudowany na przełomowych pomysłach. I jest gotowy na twoje.

Rewolucyjny nowy sposób korzystania z komputera Mac.
Pasek dotykowy zastępuje klawisze funkcyjne, które długo zajmowały górną część klawiatury, o wiele bardziej wszechstronny i zdolny.2 Zmienia się automatycznie w zależności od tego, co robisz, aby pokazać odpowiednie narzędzia, z których już wiesz, jak używać - sterowanie systemem, takie jak głośność i jasność, interaktywne sposoby dostosowywania lub przeglądania treści, inteligentne funkcje pisania, takie jak emoji i słownikowy tekst i inne. Teraz Touch ID jest dostępny na komputerach Mac, umożliwiając natychmiastowy dostęp do logowania i szybkich i bezpiecznych zakupów online dzięki Apple Pay.

 

Speed-of-the-art.
MacBook Pro podnosi notebook na zupełnie nowy poziom wydajności i przenośności. Wszędzie tam, gdzie Twoje pomysły Cię interesują, dotrzesz tam szybciej niż kiedykolwiek dzięki najnowocześniejszej grafice, wydajnym procesorom, inteligentnemu systemowi przechowywania i wielu innym funkcjom.

 

Efekt wizualnej otwierania oczu.
15-calowy MacBook Pro wyposażony jest w wydajny procesor graficzny Radeon Pro w każdej konfiguracji. Produkowane w procesie 14 nm, grafiki Radeon Pro łączą wyjątkową moc z wyjątkową energooszczędnością. A teraz 4 GB pamięci GDDR5 jest standardem w najwyższej konfiguracji, zapewniając płynną wydajność w czasie rzeczywistym dla profesjonalnych zadań, takich jak renderowanie tytułów 3D w Final Cut Pro X. Każdy 13-calowy model ma potężną zintegrowaną grafikę z 64 MB wbudowanej pamięci DRAM, która przyspiesza zadania graficzne. To oznacza więcej czasu na to, co najważniejsze - tworzenie niesamowitej pracy.

 

 

Szybka pamięć SSD. Zrób wszystko.
MacBook Pro zawiera dysk półprzewodnikowy, który jest niesamowicie szybki, z sekwencyjną szybkością odczytu do 3,2 GB / s. 15-calowy model jest dostępny z dyskiem SSD o pojemności do 2 TB - wystarczająco dużo miejsca, aby zabrać ze sobą nawet największe projekty, bez konieczności korzystania z zewnętrznego dysku. A jego pamięć jest szybka i energooszczędna. Wszystko działa razem, aby pomóc w uruchomieniu, uruchomieniu wielu aplikacji lub błyskawicznym importowaniu dużych plików.

 

Procesory zapewniające niesamowitą moc. I używaj niewiarygodnie mało.
Z procesorami Intel Core siódmej generacji, MacBook Pro zapewnia niesamowitą wydajność z częstotliwościami Turbo Boost do 4,1 GHz. Dzięki temu możesz się szybko poruszać - nawet podczas zasilania przez zadania przetwarzania na poziomie pro-poziomowym, takie jak renderowanie modeli 3D i kodowanie wideo. Jednocześnie może oszczędzać energię podczas wykonywania lżejszych zadań, takich jak przeglądanie Internetu i sprawdzanie poczty e-mail. 10-bitowe akceleracja sprzętowa HEVC jest standardem w MacBooku Pro, co pozwoli Ci jeszcze bardziej wykorzystać możliwości zwiększenia wydajności kompresji i transmisji wideo 4K w systemie MacOS High Sierra.

 

Najjaśniejszy, najbardziej kolorowy wyświetlacz notebooka Mac kiedykolwiek.
Wyświetlacz MacBooka Pro jest najlepszy w notebookach Mac. Posiada jasne podświetlenie LED i wysoki współczynnik kontrastu, zapewniając głęboką czerń i jasny kolor. Duża apertura pikseli i zmienna częstotliwość odświeżania sprawiają, że jest wydajna. Obsługuje szeroką gamę kolorów dla jeszcze bardziej żywych zieleni i czerwieni niż w przypadku sRGB. Dzięki temu można uzyskać bardziej realistyczne obrazy z realistycznymi szczegółami - niezbędnymi do projektowania grafiki, klasyfikacji kolorów i edycji.

 

iPad Pro

The most advanced display on the planet.
iPad has always offered the ultimate Multi-Touch experience. The redesigned Retina display on iPad Pro sets a whole new standard. It’s not just brighter and less reflective — with ProMotion technology, it’s also far more responsive. So whether you’re scrolling through pages in Safari or playing an intense 3D game, everything feels utterly smooth, fast, and immersive.

 

 

A new 10.5‑inch display.
The new 10.5-inch iPad Pro comes with a screen nearly 20 percent larger than the 9.7-inch model, so you get more room to do more. It also delivers a full-size onscreen keyboard, yet it’s just as portable as ever.

 

ProMotion. You’ve never seen or felt anything like it.
The new iPad Pro Retina display features ProMotion technology, with support for a 120Hz refresh rate. So movies and videos look spectacular, while games play smoothly without distracting artifacts. Fast, it turns out, is incredibly beautiful. And however you use the display — with your finger or Apple Pencil — everything will feel more responsive.

 

Multitasking. Redesigned from the swipe up.
Doing more than ever is easier than ever. In iOS 11, an all-new Dock makes it simple to open recently used apps and files. And when you use Slide Over or Split View, both apps stay active so you can work with them simultaneously. So edit an image in Adobe Photoshop Fix while creating a web page. Or use Safari to plan your next vacation while confirming dates in Calendar. iPad Pro and iOS 11 are perfect for doing everything you want to do — at once.

 

More powerful than most PC laptops.
The A10X Fusion chip with 64‑bit architecture and six cores puts incredible power in your hands. So you can edit a 4K video on the go. Render an elaborate 3D model. Or create and mark up complex documents and presentations. Easily. All on a device that still delivers all‑day battery life.

 

A monumental leap for iPad.
iOS 11 brings iPad to life like never before. New features and capabilities let you get more done, more quickly and easily, making it a phenomenally powerful and personal experience.

 

Copyright © 2017 Apple Inc. All rights reserved.
www.apple.com

Kraj pochodzenia :
USA
Produkty marki
Sklep internetowy

Produkty marki (Sklep internetowy)

Nasze marki

choose best brands