Artnovion

Opis marki

Artnovion

Artnovion kieruje się pasją. Pasją do akustyki, pasją do wydajności a naszą nieprzerwaną pasją jest zapewnienie klientowi niesamowitych wrażeń. Utalentowany zespół ciężko pracuje nad przesuwaniem granic inżynierii akustycznej w celu tworzenia unikalnych kolekcji i produktów odznaczających się wysoką wydajnością i wyznaczających trendy. 

Artnovion przedstawia profesjonalne rozwiązania w następujących kategoriach: 

PRO AUDIO HIGH END ARCHITECTURE & ENGINEERING
 

Artnovion_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/
 

"Naszą codzienną misją jest dążenie do innowacyjności oraz wydajności inżynierii akustycznej, łączenie ich w celu stworzenia nieograniczonych możliwości projektowych. Wierzymy, że prostota znaczy więcej, a wydajność wynika z emocji!|

Artnovion_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/
 

Wykorzystując technologie wewnątrz solidnej sieci partnerów, możemy połączyć najlepsze aspekty projektowania, inżynierii i obsługi klienta, oferując szeroki wybór produktów, które łączą w sobie wysoką wydajność akustyczną i niepowtarzalne efekty wizualne.

Artnovion_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/
 

Jesteśmy tak dynamiczni, jak nasz rynek, i zawsze mamy w sercu klienta, stale dostosowujemy się w dążeniu do ciągłej poprawy i oferujemy poprawianie doznań użytkowników; od sprzedaży, zarządzania projektami, do wysyłki.

Nasi klienci nas inspirują, a my kochamy inspirację. Aby lepiej odpowiadać na wasze potrzeby stworzyliśmy nowe kanały serwisowe, które optymalizują przepływ sprzedaży, projektowania i produkcji, dzięki czemu możemy dostarczyć wam najlepsze doznania użytkowników.

Artnovion_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/
 

Marzymy o zbudowaniu globalnej społeczności i o tym, że razem możemy tworzyć najbardziej przełomowy i wszechstronny zestaw projektów w zakresie obróbki dźwięku.

Kochamy naszą pracę i nie możemy się doczekać, aby pracować z Tobą!"

http://www.artnovion.com

 

Kraj pochodzenia :
Portugal
Produkty marki
Rozwiązania systemowe

Produkty marki (Rozwiązania systemowe)

Nasze marki

choose best brands