Astell&Kern

Opis marki

Astell&Kern

Astell & Kern - najlepszy system audio Hi-Fi
Astell & Kern to najlepsze cyfrowe źródło muzyki, które zapewnia dźwięk Mastering Quality Sound lub MQS. Astell oznacza po łacinie "Gwiazdy", a Kern po niemiecku "Centrum". Wierzymy, że Astell & Kern jest centrum muzyki.

Oryginalne utwory muzyczne zostały niedawno zarejestrowane w formacie cyfrowym niemal dokładnie tak, jak zostały wykonane dzięki nowym i zaawansowanym technologiom nagrywania, które są obecnie dostępne. Te świetnie brzmiące nagrania słuchane są głównie w gorszych formatach dźwiękowych, takich jak MP3 lub usługi przesyłania strumieniowego.
 


Wraz z debiutem formatu MP3 miłośnicy muzyki zelektryzowali jakość dźwięku, dla wygody noszenia ich kolekcji muzyki, gdziekolwiek się udali. Ponieważ MP3 mocno kompresuje oryginalny plik ze względu na wygodę, słychać tylko gorsze wokale i instrumenty, a brakuje pełnej sceny dźwiękowej i atmosfery z oryginalnych nagrań. Ruch oryginalnej wydajności często znika podczas słuchania skompresowanej muzyki MP3. Po trudach związanych z tymi kwestiami, Astell & Kern było naszym rozwiązaniem dla słabej jakości dźwięku muzycznego ze względu na przenośność, a także na drodze do przywrócenia oryginalnej jakości dźwięku muzyki, MQS, z powrotem do artystów muzycznych, inżynierów nagrań i profesjonalistów.
 

 

Poszukiwania Astell & Kern to zapewnienie naturalnego i oryginalnego brzmienia bez zniekształceń. Oferuje prawie dokładną obecność z drobnymi szczegółami, których nie zauważyłbyś z innych systemów muzycznych, odtwarzając utwór o wysokiej rozdzielczości na kawałek, dokładnie tak, jak został nagrany. Dokładny dźwięk, nie tracąc nic z występów na żywo w nagraniach, jest znany z Astell & Kern.

Moc prawdziwego dźwięku z Astell & Kern jest doświadczona, a także ze słynnych wystaw audio na całym świecie. Astell & Kern jest teraz podziwiany przez miłośników muzyki z wielu krajów, w tym z USA, Chin, Japonii, Wielkiej Brytanii, Francji i wielu innych krajów na całym świecie.

https://astellnkern.com

 

Kraj pochodzenia :
Korea, Republic of
Produkty marki
Sklep internetowy

Produkty marki (Sklep internetowy)

Nasze marki

choose best brands