AudioCast

Opis marki

AudioCast

Czym jest AudioCast
EAST AudioCast M5 Azji Ci streamują się z smartphone, NAS (Synology, Qnap), dysków sieciowych, serwisów streamingowych, Radia internetowych oraz DLNA / AirPlay / UpnP. Odbiornik multi-room oraz może być wykorzystywany w systemie inteligentnym domu.

 

   

 

M5 łączy się z siecią Wi-Fi już po sekundzie, dzięki czemu możemy rozpocząć słuchanie muzyki w kinie domowym, telewizorze czy głośnikach Hi-Fi praktycznie natychmiast po podłączeniu. Wystarczy skorzystać z gniazda 3,5mm stereo jack do podłączenia AudioCast do systemu audio.

 

 

M5 jest kompatybilny z szeroką gamą aplikacji do streamingu muzyki jakich jak: Spotify, Tidal; iTunes, Deezer, Muzyka Google Play, Youtube. Istnieję możliwość odtwarzania bezpośrednio przez aplikacje "iEAST Play" oraz poprzez AirPlay.

To nie wszystko! AudioCast M5 podobnie jak i pozostałe produkty z asortymentu iEAST, jest wyposażony w API które pozwala mu sterowanie nim poprzez automatykę inteligentnego domu bądź aplikacji firm trzecich.

Nie zabrakło także aplikacji mobilnej "iEAST Play" dostępnej na Android i iOS. Aplikacja pozwala nam na sterowanie muzyką, produktami firmy iEAST oraz obsługę funkcji multi-room.

 


 

Funkcja Multi-Room synchronizuje produkty iEAST tak, aby muzyka była odtwarzana na każdym urządzeniu iEAST w tym samym czasie. Muzyka będzie idealnie zsynchronizowana, tak że przechodząc do innego pokoju nie usłyszymy żadnej zmiany. Stwórz identyczne zestawy z funkcją multi-room albo niech Cię poniesie wyobraźnia i stwórz do każdego pokoju inny zestaw muzyczny. Można w tym trybie używać do kilkudziesięciu urządzeń iEAST. Multi-room nigdy nie był taki prosty i tani.

M20 potrzebuje tylko zasilania 5V / 1A. Oprócz użytkowania go w sposób stacjonarny, możesz go podłączyć do PowerBank i korzystając z przenośnego głośnika stworzyć mobilny zestaw.

 

Najważniejsze cechy iEAST AudioCast M5:

- Multi-room : Ta sama muzyka ze wszystkich głośników lub zupełnie inny dla każdego zestawu. 

- Wsparcie dla protokołu AirPlay / DLNA / UPNP

- Obsługa przez smartphone, tablet, komputer, NAS i UPNP

- Obsługa iTunes z MAC oraz Windows

- Zoptymalizowany algorytm dźwięku, aby zapewnić stabilne odtwarzanie muzyki.

- Duży wybór usług strumieniowych jak Spotify, Tidal, TTPOD, QQmusic, Douban. Wkrótce: Qobus / Deezer /   Muzyka Google i wiele innych.

- Radio internetowe: Pandora/ Tunein / iHeartRadio / Ximalaya / QingTingFM 

- Darmowa aplikacja "iEAST Play" na system Android oraz iOS

- Niski pobór mocy

- Możliwa aktualizacja w przyszłości.
 

Porównanie iEAST AudioCast M5 z konkurentami:

www.audiocast.io

 

 

 

 

Kraj pochodzenia :
China

Nasze marki

choose best brands