AudioControl

Opis marki

AudioControl

jest amerykańskim projektantem i producentem najwyższej jakości procesorów i wzmacniaczy kina domowego, rozproszonych wzmacniaczy audio, car audio, procesorów sygnałowych i produktów pro-audio, świętujących prawie cztery dekady "dobrego brzmienia". Główna siedziba firmy, w tym zaplecze badawczo-rozwojowe, produkcyjne, produkcyjne i szkoleniowe, nadal rozwija się w Seattle, w sercu lasów deszczowych w północno-zachodnim Pacyfiku.

AudioControl Concert AVR-9

Pacific Northwest to muzyczna i techniczna nirwana. Region znany z chłodnego dźwięku i wstrząsających innowacjami. Może to coś w wodzie. To może wyjaśniać nagradzaną 40-letnią historię AudioControl w zakresie projektowania i budowy doskonałego sprzętu audio od zera.

"Nie jesteśmy wielcy, ani nie jesteśmy tak mali, tylko grupa obsesyjnych ekspertów audio - w tym niektórzy z najlepszych inżynierów na świecie - tworzenie narzędzi audio dla ludzi, którzy kochają niesamowity dźwięk, bez względu na to, czy ta miłość jest nowa czy długotrwała Wierzymy z pasją, że wspaniały dźwięk może podnieść twój nastrój, wywołać szczęście i sprawić, że się uśmiechniesz, nawet nie wiedząc, dlaczego, możesz sprawić, że poczujesz się żywy i docenisz każdą chwilę, posłuchaj nas, może to zmienić twoje spojrzenie i twoje życie.

Concert AVR-9

receivers

concert avr-9, concert avr-7

 

Maestro M9


preamp processors

maestro m9

Pantages G3


theater amplifiers

pantages g3, savoy g3


Rialto 400


zone amplifiers

rialto 400, ralto 600, bijou 600

Architect 1260

 


multi-zone amplifiers

architect series

Director 3400


network amplifiers

the director series

 


BLD-10


av signal extenders

bld-10, blr-10, blx-10, bvhd-20, hdbt-sr1

Kraj pochodzenia :
USA
Produkty marki
Rozwiązania systemowe

Produkty marki (Rozwiązania systemowe)

Nasze marki

choose best brands