Audioengine

Opis marki

Audioengine 

Audioengine to amerykański producent znany z wysokiej klasy głośników aktywnych, przetworników DAC i rozwiązań bezprzewodowych. Urządzenia projektowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy produkowane z bardzo dużą dbałością o szczegóły. Klasyfikowane są jako sprzęt HiFi, choć stosowane rozwiązania i interfejsy sugerują także użycie w komputerowych systemach muzycznych wyższej klasy.
 

Audioengine_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/
 

Konstrukcje głośników aktywnych bazują na przetwornikach własnej konstrukcji, ze specjalne projektowanym układem wzmacniaczy, zwrotnicy i ręcznie wykonywanymi obudowami. Uwagę przyciąga unikalne wzornictwo niektórych modeli z obudowami wykonanymi z drewna bambusowego.
 

Audioengine_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/
 

Oprócz głośników producent oferuje szereg rozwiązań bezprzewodowych pozwalających na łatwą rozbudowę posiadanych systemów muzycznych. Dostępne są rozwiązania pozwalające bezstratną transmisję radiową dla sygnału do 24/96 w połączeniu z wysokiej klasy przetwornikami DAC w odbiorniku. W rozwiązaniach opartych o Bluetooth obowiązkowo wspierany jest standard aptX.
 

Audioengine_CORE_trends_http://www.coretrends.pl/
 

Audioengine od lat zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia prasy fachowej za oceanem.

http://audioengine.pl

 

Kraj pochodzenia :
USA
Produkty marki
Sklep internetowy

Produkty marki (Sklep internetowy)

Nasze marki

choose best brands