Ceratec

Opis marki

Ceratec

Kreatywnym i intelektualnym motorem napędowym cerasonar są Constantin, Julius i Ulrich Ranke. I to pasja Ulrike Ranke do innowacji, która doprowadziła do narodzin cerasonar, ponownie osiągnięcie, które łączy się z rodzinną tradycją. Jako założyciel legendarnego eksperta hi-fi, Ulrich Ranke, od lat osiemdziesiątych udało się zrewolucjonizować rynek, w tym wynalezienie opatentowanej ultralekkiej membrany sześciokątnej o strukturze plastra miodu. Utrzymując tradycję, cerasonar zapowiada podobną zmianę paradygmatu pod względem niewidzialnych głośników.

 

effeqt
effeqt floorspeaker - dzieło sztuki dla oczu i uszu: podłogowa podłoga Effeqt została opracowana z myślą o genialnym korzystaniu z radia stereo, ale zapewnia również najwyższej jakości charakterystykę dźwięku w połączeniu z systemem kina domowego. wysokojakościowy głośnik wysokotonowy z kopułką i głośnik niskotonowy oferujący pełny zakres nawet bez subwoofera.

effeqt effeqt w

effeqt w
Głośnik ścienny Effeqt jest obrotowy i może być montowany zarówno pionowo, jak i poziomo, i wykonuje do modelu podłogi w każdym aspekcie. wspornik ścienny jest precyzyjnie regulowany i pozwala na optymalne dopasowanie do pozycji odsłuchowej.

 

effeqt
Niezastąpiony dla doskonałego dźwięku systemu kina domowego: centrala Effeqt zapewnia dokładne rozmawianie mowy i zrozumiałe dialogi. W ten sposób zapewnia się jednorodne zachowanie dźwięku i zapewniając przestrzenność akustyczną podczas pracy w trybie 5.1.
 

 

vita
Niskie wzmocnienie dźwięku zapewniające najwyższą jakość filmu: jako wyjątkowo mocne subwoofery, vita doskonale uzupełnia głośniki przednie, tylne i środkowe. ich pełny potencjał rozwija jakość nawet w czystych zastosowań stereo.

 

vita

HB 800 beton

 

HB 800 beton
Pasywny subwoofer w prostym stylu kostki. Betonowa obudowa jest dostępna w kolorze białym / szarym / ciemnoszarym. Zastosowanie na zewnątrz i nowoczesne wnętrza.

 

Ceratec ICE
wysokiej jakości głośniki do kina domowego

PDF plik: Ceratec_ICE_2017_Catalogue

www.ceratecaudio.com

 

 

Kraj pochodzenia :
Germany
Produkty marki
Sklep internetowy
Produkty marki
Rozwiązania systemowe

Produkty marki (Sklep internetowy)

Produkty marki (Rozwiązania systemowe)

Nasze marki

choose best brands