CINEAK

Opis marki

CINEAK 

jest to firma rodzinna i eksploatowane, która powstała na misji tworzenia niestandardowych zaprojektowane kina domowego i produkty luksusowe siedzenia, które łączą technologie, design, komfort i luksus z jakości wykonania i najlepszych dostępnych materiałów. Ręcznie robione w Belgii - uwielbiane na całym świecie.

Estetyczne wzornictwo to nie tylko narzędzie mody dla CINEAK, ale także filozofia korporacyjna i narzędzie do zarządzania. Wszystkie projekty są unikalne, innowacyjne i ponadczasowe. Najwyższy komfort Poza estetycznym wyglądem, produkty CINEAK zapewniają wysoki poziom komfortu, zwracając szczególną uwagę na ergonomię i jakość użytych materiałów.

Zakres dostosowywania i personalizacji produktów CINEAK w połączeniu z ilością opcji, które można dodać, określa nowy poziom spersonalizowanych luksusowych siedzeń. Rzemiosło Wszystkie produkty CINEAK są ręcznie robione i ręcznie wykończone w obiektach posiadających certyfikat ISO-9002 przez najlepszych artystów i rzemieślników w branży.

Kolekcja jest wynikiem wielu lat badań, współpracy i rozwoju zastosowania innowacyjnych koncepcji projektowych do tradycyjnych produktów do siedzenia. Przez cały proces opracowywania i produkcji produktów CINEAK oraz kluczowe czynniki i brane pod uwagę w celu zapewnienia niezawodnego i satysfakcjonującego produktu, zapewniając jednocześnie lata komfortu i przyjemności.Design to nie tylko narzędzie mody dla CINEAK, ale także filozofia korporacyjna i narzędzie do zarządzania. Wszystkie nasze projekty są unikalne, innowacyjne i ponadczasowe.

www.cineak.com

 

Kraj pochodzenia :
Belgium

Nasze marki

choose best brands