Dimplex

Opis marki

Dimplex

Dzięki długiej tradycji Glen Dimplex ma niezrównaną reputację w zakresie jakości, niezawodności i niezrównanego doświadczenia. Szeroki asortyment produktów Dimplex obejmuje instalowane ogrzewanie, przenośne ogrzewanie, ogrzewanie komercyjne, pożary elektryczne i piece na paliwo stałe.

standardsInnowacja | Projekt | Jakość | Wsparcie
Jako światowy lider technologii elektrycznej i elektrycznej kominków, firma Dimplex dąży do zapewnienia swoim klientom doskonałości opartej na czterech kluczowych filarach: innowacji, wzornictwie, jakości i wsparciu. Standardy te definiują Dimplex i obietnicę, którą ci przekazują, aby zapewnić doskonałość w każdym działaniu.

Innowacja
Wykorzystując swoje mocne strony w zakresie badań i rozwoju, wspierany przez grupę Glen Dimplex - największego na świecie producenta ogrzewania elektrycznego.

  Zaangażowanie firmy w doskonalenie innowacyjności produktów jest oczywiste

  • Wiodące w branży zespoły badawczo-rozwojowe i inżynieryjne zajmujące się opracowywaniem produktów zapewniających najlepsze wrażenia i technologię obsługi klienta.

  • Wewnętrzne laboratorium UL / CSA posiadające certyfikat do przeprowadzania badań homologacyjnych dla palników elektrycznych i grzejników w celu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa na każdym etapie.

  • Komory do wizualizacji strat ciepła i powietrza, które replikują scenariusze strat ciepła w "prawdziwym świecie", umożliwiając specjalistom z firmy Dimplex weryfikację wydajności swoich innowacji produktowych przed ich wprowadzeniem na rynek.

Przykładem opatentowanych i nagradzanych przez firmę innowacji są bezpieczne ceramiczne systemy grzewcze Comfort$aver™ z technologią PVO, bezprzewodowe sterowanie CONNEX™ i inteligentne nagrzewnice, jak również redefinicja technologii elektrycznych kominków, takich jak Opti-myst®, Opti-V™ i Multi -Fire XD ™.  

Projekt
Począwszy od najnowocześniejszych trendów w meblach i wystroju wnętrz, a skończywszy na profesjonalistach z branży budowlanej i elektrycznej, produkty Dimplex zostały zaprojektowane z myślą o klientach. Doświadczenie z kominkiem elektrycznym Dimplex łączy w sobie najbardziej realistyczną technologię płomienia na rynku z niezrównanym wyborem stylów, akcentów i wykończeń pasujących do każdego stylu i zastosowania. Inżynierowie firmy na nowo zdefiniowali kategorię ciepła elektrycznego dzięki eleganckiemu i wyrafinowanemu wzornictwu Linear Convector, który oferuje wysoką wydajność cieplną o długości do 42% mniejszej w porównaniu z tradycyjnym grzejnikiem na listwę przypodłogową, co zapewnia maksymalną elastyczność planu podłogowego.

Jakość
Zespoły w Ameryce Północnej, Europie i Azji współpracują przy projektowaniu i opracowywaniu produktów najwyższej jakości w branży. Niezależnie od tego, czy chodzi o wysokiej jakości konstrukcję mebli czy opatentowaną technologię płomienia i ogrzewania, produkty Dimplex zapewniają najwyższą jakość. Dzięki zastosowaniu globalnych operacji produkcyjnych będących w całości własnością i joint venture, Dimplex utrzymuje ścisłe procesy kontroli jakości, aby zagwarantować pełne zadowolenie klienta. Komponenty i materiały najwyższej jakości są pozyskiwane i łączone z wyjątkowymi technologiami oszczędzania energii, aby zapewnić klientom najwyższą wartość i maksymalną przyjemność przez wiele lat.

Wsparcie
Zespół wsparcia Dimplex stoi za wszystkim, więc czy jego obsługa, części lub wsparcie, Dimplex Cię obejmuje. Zespół obsługi klienta to wszystko; od rozwiązywania problemów po porady projektowe, zapewnią, że będziesz cieszyć się ciepłem swojego kominka lub ogrzewaniem produktu w mgnieniu oka.

http://www.glendimplexireland.com

 

 

Kraj pochodzenia :
Ireland
Produkty marki
Sklep internetowy

Produkty marki (Sklep internetowy)

Nasze marki

choose best brands