Dune HD

Opis marki

DUNE HD

jest globalnym producentem zaawansowanych technologicznie odtwarzaczy multimedialnych. Od roku 2007 urządzenia z logo Dune zebrały ogromną ilość nagród i wyróżnień potwierdzających jakość i funkcjonalność stosowanych rozwiązań oraz utwierdzających pozycję marki Dune jako lidera w segmencie odtwarzaczy. Urządzenia Dune obsługują wszystkie najważniejsze i najpopularniejsze formaty i kodeki audio-wideo. Oprócz standardów stosowanych przy zapisie plików i płyt CD/DVD/Blu-racy, odtwarzacze są zgodne z wieloma formatami stosowanym w strumieniowej transmisji obrazu i dźwięku przez sieć, a w szczególności przez internet. Wsparcie dla technologii IPTV, VOD, OTT umożliwia wykorzystywanie urządzeń do obsługi interaktywnych, multimedialnych serwisów i aplikacji sieciowych. Zastosowane rozwiązania technologiczne zapewniają najwyższą jakość reprodukcji obrazu i ścieżek audio, zarówno w domenie cyfrowej, jak i analogowej.

 


Dune HD PRO 4K Dune HD Duo Base 4K


Dune HD posiada w swojej ofercie pełny wachlarz najwyższej jakości odtwarzaczy multimedialnych przeznaczonych na rynek konsumencki, jak i dla odbiorców komercyjnych. Wśród urządzeń producenta znajdują się niedrogie kompaktowe odtwarzacze klasy set-top-box (STB), urządzenia klasy średnie oraz odtwarzacze segmentu premium, z pełnym zestawem złącz sieciowych i audio-wideo i kieszeniami na dyski twarde. Wszystkie produkty korzystają z wydajnych procesorów Sigma Designs odpowiadających za stabilną i niezwykle wydajną pracę oferowanych urządzeń.

Unikalna forma połączenia odtwarzaczy z oprogramowaniem i technologiami stosowanymi w rozwiązaniach IPTV, VOD i OTT pozwoliła na stworzenie atrakcyjnej platformy sprzętowej dla operatorów IPTV i dostawców sieciowych treści multimedialnych. Odbiorcy mają możliwość wyboru i implementacji rozwiązań specyficznych dla oferowanych przez siebie usług tak aby w najwyższym stopniu spełnić wymagania swoich klientów.

Dune HD Solo Lite Dune HD Solo 4K Base

 

Centrala firmy zlokalizowana jest w Hongkongu, a zasięgiem swojej dystrybucji obejmuje ponad 60 państw. Firma zatrudnia najwyższej klasy specjalistów, którzy projektują produkty w oparciu o najnowsze dostępne technologie w zakresie A/V, a także posiada doświadczony zespół programistów, którzy rozwijają dedykowane oprogramowanie, obsługujące odtwarzacze Dune HD. Dzięki temu marka DUNE cieszy się na świecie doskonałą reputacją, nie tylko w segmencie premium.

http://dunehd.pl

 

Kraj pochodzenia :
Taiwan
Produkty marki
Sklep internetowy

Produkty marki (Sklep internetowy)

Nasze marki

choose best brands