Gunter & Hauer

Opis marki

Günter & Hauer

to nowa marka na rynku sprzętu AGD oraz sprzętu profesjonalnego. Mottem naszej firmy jest nie tylko dbałość o to by tworzone produkty czyniły życie naszych klientów bardziej praktycznym, bezpiecznym, zachwycającym oraz bardziej komfortowym, ale również o ochronę środowiska naszej planety którą traktujemy jako nasz wspólny dom. Zespół Günter & Hauer dąży do kształtowania świadomości ekologicznej u użytkowników naszego sprzętu. Nasi inżynierowie starają się opracowywać metody i systemy produkcji, zgodne z zasadami ochrony środowiska oraz oszczędzania zasobów naszej planety. Dużą wagę przywiązujemy do opracowania i wdrożenia rozwiązań skierowanych na racjonalne użytkowanie energii oraz rozsądne korzystanie z zasobów naturalnych. Dokładamy wszelkich starań, aby zmniejszyć każdy negatywny wpływ na środowisko oraz aby nasza produkcja była przyjazna dla środowiska i bezpieczna.


Niemiecki sprzęt Günter & Hauer wyróżnia się unikalnymi innowacyjnymi opracowaniami, technologiami energooszczędnymi, eleganckimi i lapidarnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Dzięki wysokiej jakości każdego produktu, profesjonalnemu zarządzaniu, elastycznej polityce cenowej i wykorzystaniu zaawansowanych technologii i urządzeń, oraz dokładnemu zbadaniu gustów i preferencji najbardziej wymagających nabywców sprzętu domowego i profesjonalnego, udało nam się nie tylko wejść na rynek globalny, ale także zyskać renomę solidnej firmy-producenta niezawodnego i praktycznego sprzętu. Nasze stałe inwestycje w najnowsze technologie i produkcję umożliwiają opracowywanie i tworzenie nowych rewolucyjnych produktów i rozwiązań w zakresie projektowania urządzeń gospodarstwa domowego, które czynią Państwa życie bardziej komfortowym, prostszym i wygodniejszym. Wszystkie modele zarówno sprzętu gospodarstwa domowego, jak i sprzętu profesjonalnego firmy Günter&Hauer zasłużyły nie tylko na szczególną uwagę naszych potencjanych klientów, ale również na najwyższą ocenę od osób, które już używają naszych produktów.

Obecnie w produkcji sprzętu gospodarstwa domowego i klimatyzacji firmy Günter & Hauer uczestniczy kilka spółek zależnych i partnerów usytuowanych zarówno w Unii Europejskiej, jak i w krajach Azji. Ale niezależnie od położenia geograficznego, one wszystkie są zorientowane na “wizytówkę” firmy Günter&Hauer – wysoki poziom niezawodności i doskonałą jakość produkowanych towarów.

Produkty firmy Günter & Hauer spełniają międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa.

http://gunter-hauer.pl

 

Kraj pochodzenia :
Germany
Produkty marki
Sklep internetowy

Produkty marki (Sklep internetowy)

Nasze marki

choose best brands