iPort

Opis marki

iPort

Łączenie technologii i życia.
Od 2004 roku stworzyliśmy produkty, które umożliwiły integrację produktów Apple z technologią w Twoim życiu. Z biegiem lat wynaleźliśmy pierwszy na świecie dok w ścianie dla iPoda, pierwszy na świecie uchwyt ścienny do iPada i iPoda touch oraz LaunchPort - pierwszy na świecie i jedyny indukcyjny system ładowania dla iPada.

Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w rezydencjach, jak i zastosowaniach komercyjnych na całym świecie. Począwszy od pokoi hotelowych, biur korporacyjnych, jachtów i samolotów, produkty iPort rozwiązują codzienne problemy biznesowe i ulepszają dom.

Nasz styl życia w Południowej Kalifornii oraz nasz zespół inżynierów i projektantów tworzą produkty, które łączą technologię i życie w znaczący sposób. Mamy obsesję na punkcie doświadczenia użytkownika, jakości i projektu. Naszym celem jest proste: stworzenie możliwości dla instalatorów i użytkowników, aby poprawić wykorzystanie technologii mobilnych w rezydencjach i firmach na całym świecie.
 

Surface Mount

iPad jest wszędzie, w biznesie i domach. Istnieją tysiące inteligentnych urządzeń, które pomagają uczynić twoje życie lepszym jak inteligentne zamki do drzwi, inteligentne oświetlenie, a nawet cyfrowe systemy muzyczne. Wszystkie te urządzenia ożywają na ekranie iPada, na którym możesz sterować nimi według własnego uznania. Uważamy, że powinien istnieć łatwy sposób umieszczenia iPada na ścianie, dzięki czemu zawsze będzie on naładowany i zawsze dostępny. Zmień swój iPad w inteligentny kontroler dotykowy z funkcją montażu powierzchniowego: elegancka ramka, która pozwala na zintegrowanie iPada z każdą powierzchnią.


Montaż powierzchniowy z przyciskami łączy bogactwo aplikacji z twardymi przyciskami, które zapewniają natychmiastowy dostęp do krytycznych funkcji systemu sterowania. Podłącz bezpośrednio przez Ethernet do IP do wielu systemów sterowania, aby dodać lepszy, bardziej elegancki interfejs użytkownika. Używając tylko jednego kabla ethernetowego, zasilaj iPada i dostarczaj zasilanie i dane do klawiatury IP w celu łatwej instalacji.


Surface Mount with Buttons

Każdy przycisk jest podświetlany diodami LED, co pozwala dostosować jasność i kolor w zależności od okazji. Z 30+ ikonami grawerowanymi przyciskami w pudełku, są ikony, które reprezentują większość funkcji systemu sterowania. W przypadku niestandardowych aplikacji można zamawiać niestandardowe grawerowane przyciski.
 

 

 


www.iportproducts.com

Kraj pochodzenia :
USA
Produkty marki
Sklep internetowy

Produkty marki (Sklep internetowy)

Nasze marki

choose best brands