The Beast

Opis marki

The Beast

Pierwszy audio serwer w historii, który został opracowany, aby być doskonałym w każdym detalu. W wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia w produkcji High-End i pasji do muzyki.

Obsługa i kontrola funkcji oraz ustawień jest dostępna poprzez umieszczony na budowie 7" calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości przy użyciu oprogramowania stworzonego specjalnie do tego celu. The Beast może być w pełni eksploatowany bez dostępu do Internetu. Żaden dodatkowy komputer nie jest potrzebny, a urządzenie jest gotowe do użytku od razu po rozpakowaniu z pudełka.

Serwer jest wyposażony w dedykowaną zintegrowaną stację zgrywania oraz specjalne oprogramowanie. System operacyjny, oprogramowanie do sterowania i oprogramowania bibliotek są oparte na Linux i napisane przez naszych inżynierów, były optymalizowane w ciągu ostatnich 12 lat do perfekcji. Dla metadanych, serwer podłączony jest do licencjonowanych baz danych bibliotek z GRACENOTE.

Ten imponujący kawałek technologii high-end to także stabilna i posiadająca zerowy rezonans obudowa w pełni wykonana z wysokiej jakości aluminium.

www.requestaudio.com/the-beast

Kraj pochodzenia :
Switzerland

Nasze marki

choose best brands