Xiaomi

Opis marki

Xiaomi

Xiaomi jest szybko rozwijającą się światowej sławy firmą, która produkuje przenośne urządzenia elektroniczne i inteligentną technologię do codziennego użytku.  Firma  posiada  własne zaplecze badawcze i produkcyjne w klastrze przemysłowym w różnych prowincjach Chin.

Xiaomi Mi Laser Projector

Xiaomi Mi Laser projector
 

Projektor Mi umożliwia utworzenie obrazu o przekątnej do 150 cali. W takim przypadku urządzenie może znajdować się w odległości 50 centymetrów od ściany lub ekranu. Nie określono rozdzielczości, ale najprawdopodobniej obsługiwany jest format 4K.

Jasność osiąga 5000 lumenów, kontrast to 3000 : 1. Są trzy interfejsy HDMI, port USB 3.0, wyjście audio, interfejs S/PDIF i gniazdo do podłączenia kabla sieciowego Ethernet.

Projektor Mi wyposażony jest w wysokiej jakości system audio, który obejmuje cztery głośniki. Deklarowane wsparcie dla Dolby Digital i DTS.
 

Xiaomi Mi Laser projector
 

Zakres dostawy obejmuje pilot. Możesz również współpracować z urządzeniem za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej w smartfonie lub tablecie.

Określona żywotność wynosi 25 tysięcy godzin. W ten sposób projektor laserowy Xiaomi Mi będzie mógł funkcjonować przez 34 lata, pod warunkiem, że będzie on działał przez dwie godziny dziennie.

Nowość będzie dostępna w sprzedaży w przyszłym tygodniu - 4 lipca. Możesz kupić urządzenie za cenę 1470 USD.

 

Xiaomi Mi Pistons Air Capsule

Xiaomi Mi Pistons Air Capsule

 

Mi Pistons - nowe słuchawki od Xiaomi.
Słuchawki mają zasięg powtarzalnych częstotliwości 20-20000 Hz i czułość 98 dB.
Ten stylowy, nowy, przewodowy zestaw słuchawkowy o wysokiej jakości dźwięku i bogatym, głębokim basie.

Unikalna konstrukcja składa się z kapsułki Xiaomi Mi Piston Air z dodatkowym wyposażeniem z okrągłych kształtów konwencjonalnych słuchawek typu earbud. Konstrukcja słuchawek Air Capsule jest podyktowana geometrią szyjki macicy. Dźwięk w tych słuchawkach, bez rozproszenia, trafia bezpośrednio do kanału słuchowego.

Dzięki oryginalnej zakrzywionych załączników jakości silikonu, słuchawki dobrze zagłuszenia hałasu otoczenia. Gumowane pokrycia kapsułek zapobiegają zadrapania i łatwo czyszczą brud i kurz. Głośniki słuchawkowe zaprojektowano tak, aby zapewnić minimalną utratę dźwięku i maksymalną moc.

 

Xiaomi Mi Pistons Air Capsule

 

Miękkie tekstury, takie jak pióro
Gdy jest dużo hałasu i dźwięków, ważne jest, aby słuchawki były bardzo ciasne, trzymały i blokowały dźwięki zewnętrzne. Stworzyliśmy bardzo wygodny design z miękkiego silikonu, który zapewni niezawodność w uszach i można cieszyć się wyjątkowo przyjemnym dźwiękiem ulubionych piosenek. Ponadto słuchawki są niemal łatwośći, dzięki czemu ucho nie będzie zmęczone.

 

45 ° do wygodnego pozycjonowania w uchu
Aby utrzymać słuchawki bezpiecznie i nie wypadają, daliśmy im specjalną cięcie pod kątem 45 °, tak że słuchawki idealnie pasuje do kształtu ucha. Unikalny projekt jest testowany przez specjalistów i jest całkowicie nieszkodliwy. Słuchawka Mi Capsule jest zaprojektowana, aby zapewnić Ci harmonię, spokój i inspirację.

 

Xiaomi Mi Pistons Air Capsule

 

Innowacyjny system tłumiący
W celu dokonania muzyka brzmi niezrównana, i można usłyszeć każdą nutę w jego doskonałego dźwięku, użyliśmy tłumienia dźwięku z technologią tłumienia. Dźwięk rozprzestrzenia się bez zakłóceń przy uchu, więc słychać tylko miękki, zrównoważony dźwięk.

 

Komunikuj się bez przeszkód
Wbudowany zestaw słuchawkowy mikrofonu MEMS pozwala poprawić jakość dźwięku i zwiększyć jasność głosu. Komunikuj się z łatwością bez podnoszenia głosu, a rozmówca dobrze cię słyszał, podobnie jak ty. Można również zarządzać połączeniami, odrzucać i akceptować. A kiedy słuchasz muzyki, przyciski pomogą Ci zwiększyć głośność i przełączać piosenki. System działa dobrze z innymi najnowszymi smartfonami Android, iPhone, ale może nie obsługiwać kontroli głośności.

 

Xiaomi Mi Pistons Air Capsule

 

Idealny zarówno z zewnątrz, jak iz wnętrza
W projekcie drutu używaliśmy wysokiej jakości materiałów: drutu miedzianego emaliowanego, powszechnie stosowanego w kamizelkach kuloodpornych i uzwojeniu kevlarowym w celu zapewnienia niezawodności. Dzięki temu słuchawki nie rozciągną się ani nie pękną. Materiał TPE z zewnętrznej części wzoru zapobiega splątaniu słuchawek. Ciesz się pięknem i jakością słuchawki Mi Capsule.

 

Słuchawki Xiaomi Mi 2 Hi-Res z grafenem

Xiaomi Mi Headphones 2 Hi-Res with graphene
 

Mi są opracowywane przez amerykańską firmę "1More", znaną z jakościowych niestandardowych rozwiązań audio. Pierwsza wersja Mi Headphones była krytykowana przez wszystkich. Xiaomi słuchała i skończyła. Teraz jest to zamknięty zestaw słuchawkowy z bogatym dźwiękiem i minimalnym pakietem.

Wszystko, co nie jest pokryte skórą, jest ukryte przez plastik z matową powłoką. Oprócz kubków, oczywiście - muszą zapewnić siłę i są wykonane z jednego kawałka metalu.

Kabel jest wyjmowany z grubym, silnym oplotem teflonowym do konsoli (po separacji - silikon). Połączenie kablowe jest osobne. Prawidłowe połączenie jest oznaczone kolorem wtyczek, które zbiega się z kolorem złączy.

Filiżanki były pierwotnie wykonane z małym ukosem wewnątrz równolegle do grzejników do auricle. Mocowanie opaski na głowę dodatkowo zapewnia obrót -5 / + 30 stopni. Opaska na głowę jest elastyczna w rozsądnych granicach: rozciąga się dokładnie tak, jak jest to potrzebne.
 

Xiaomi Mi Headphones 2 Hi-Res with graphene
 

Pomimo znakomitego trzymania aurii, dźwiękoszczelnej embouchure - transport jest słyszalny (bez muzyki, oczywiście). Sadzenie zestawu słuchawkowego będzie pasowało zarówno do dziecka, jak i do dużego człowieka. Ale opaska może być szorstka. Oddzielne podłączenie kubków jest bardziej niezawodne niż pojedynczy kabel. Zauważ, że drut nie zamarza i nie ma efektu pamięci. Korzystanie z Mi słuchawek przez długi czas to przyjemne doświadczenie. Z głowy nie padają podczas ruchu, siedzą mocno.
 

Xiaomi Mi Headphones 2 Hi-Res with graphene

 

Xiaomi Mi Bluetooth Głośnik

Muzyka w podróży
Stworzony dla audiofilów, Mi Bluetooth Speaker zapewnia doskonałą jakość dźwięku i obsługuje wiele trybów odtwarzania muzyki. Kompatybilny z smartfonami, tabletami, telewizorami, laptopami i innymi. Stylowo zaprojektowany i wyposażony w moc, to idealny sposób na spędzenie muzyki w dowolnym miejscu.

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker

Zasilanie list odtwarzania
Lekki i kompaktowy głośnik Mi Bluetooth waży tylko 270g i może być używany przez maksymalnie 8 godzin po pełnym naładowaniu. To dużo odtwarzania w podróżach, praktykach tanecznych i nie tylko.

 

Obsługa zestawu głośnomówiącego dla połączeń
Zwolnij ręce, odbieraj połączenia przy użyciu zestawu głośnomówiącego i wbudowanego mikrofonu. Mi Bluetooth Speaker wstrzymuje odtwarzanie muzyki podczas odbierania połączeń. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania, aby przejść do trybu głośnomówiącego.

 

Xiaomi Mi Bluetooth Speaker

 

Tętniące metaliczne wykończenie
Prawdziwe rzemiosło jest w szczegółach. Gładka struktura metalu przeszła piaskowanie, grawerowanie laserowe oraz dwie warstwy anodyzowanego tlenku, a więc Mi Bluetooth Speaker ma żywą, metaliczną połysk.

www.mi.com

 

Kraj pochodzenia :
China

Nasze marki

choose best brands