Automatyczne systemy sterowania

Automatyczne systemy sterowania

 

Profesjonalna domowa automatyka.

Dobrze zaprojektowany system sterowania domem uczyni Wasze życie o wiele bardziej komfortowym. Wystarczy jeden dotyk, a reakcja będzie błyskawiczna. Jak to osiągnąć - o to zadba dla Was CORE trends. Wam należy tylko wiedzieć, iż na zadane polecenia, otrzymacie w 100% oczekiwany rezultat.

Skontaktujcie się z CORE trends i zamówcie bezpłatne konsultacje w swoim domu z jednym z naszych ekspertów w dziedzinie automatyki domowej.

 

Co to jest domowa automatyka "Home Automation" ?

Prawie każdy dom ma pewne elementy automatyki. Na przykład, Wasza brama garażowa, najprawdopodobniej kontrolowana przez pilota. Pilot zdalnego sterowania, z kolei, jest również formą automatyki domowej.

Automatyka domowa - sposób zarządzania wszystkimi elementami domu. To nie ma nic wspólnego z poleceniami głosowymi lub przełączaniem światła poprzez klaskanie rękami.

Inteligentna automatyka domowa scala i integruje całą Waszą technologię wykorzystywaną w domu i łączy ją w jeden inteligentny pakiet, pozostając jednocześnie łatwą do zarządzania. Pozwala być selektywnym i kontrolować funkcje i właściwości, będące dla Was najważniejsze.

 

                      

 

Specjaliści CORE trends - prawdziwi eksperci w dziedzinie automatyki.

CORE trends zawsze podąża za innowacjami w świecie zaawansowanych technologii. Pomagamy zautomatyzować i uprościć wiele zadań, zamienić nudne elementy domu, w proste i łatwe w użyciu rozwiązania. Będziecie zaskoczeni, w jak prosty sposób i na ile wzrośnie Wasz poziom komfortu.

"Intelligent Home Control Systems" daje jeszcze jeden powód, aby cieszyć się i być dumnym z własnego domu.

      
 

 

 

Systemy sterowania High End klasy.

Firma AMX jest światowym liderem w dziedzinie zintegrowanych systemów automatyki i sterowania dla domów, biur, szkół, szpitali, hoteli i tym podobne.

CORE trends dla wymagających klientów, oczekójących profesjonalnych systemów kontroli najwyższej klasy, gotowy jest zaoferować rozwiązania firmy AMX.

Inteligentne systemy sterowania AMX integrują i uproszczają wszystkie procesy w domu, oferując niezrównany poziom komfortu i wygody.

 

 

 

Wielokrotnie nagradzana technologia AMX uwalnia od konieczności przechodzenia z pokoju do pokoju, aby dostosować zasłony, żaluzje, światła, urządzenia audiowizualne lub inne urządzenia gospodarstwa domowego. Czy to naścienne panele dotykowege, multifunkcjonalne piloty, tablety czy smartfony - zapewnia pełną kontrolę zawsze w zasięgu ręki.

Wyobraźcie sobie, jak zmieni się jakość życia za pomocą tej technologii zarządzania i sterowania z AMX.

Dowiedz się więcej o AMX

 

 

 

Automatyczne sterowanie domem i kinem domowym.

Nareszcie jest! ... Zapomnijcie o bałaganie, nie ma potrzeby, aby ponownie grzebać w stosie pilotów.

Teraz za pomocą jednego kliknięcia na przycisk pilota zdalnego sterowania można włączyć telewizor lub projektor, odbiorniki, wzmacniacze, qymagane wejścia wybrane zostaną automatycznie, przyciemnimy światła a odtwarzacz Blu-ray zacznie odtwarzać film.

CORE trends łatwo uosabia zaawansowane technologie i trendy, wykorzystując w swoim arsenale pełen zakres rozwiązań najlepszych światowych producentów.

  

 

 

RTI ma możliwość zarządzania domowym kino, systemami multiroom, oświetleniem, wentylacją i klimatyzacją, systemami bezpieczeństwa i wieloma innymi aspektami.

Używamy RTI by zapewnić jednolity i prosty w obsłudze interfejs dla współczesnych wymagań sterowania domem.

CORE trends daje pełną kontrolę, tworząc wyspecjalizowaną strefę komfortu.

Dowiedz się więcej o RTI

 

 

 

W pełni zautomatyzowany, zintegrowany system sterowania oświetleniem.

Lutron zapewnia w pełni zautomatyzowany lub wymagający minimalnej ingerencji, proces zarządzania światłem naturalnym lub sztucznym.

Wybierz nastrój oświetlenia lub odpowiednią okazję: czy to kameralny obiad lub uroczyste spotkanie; oświetlenie, które w magiczny sposób zmienia wnętrze dla czytania książek; powitalne światło lub delikatna świetlna droga pokazująca wejście do domu, zanikająca dyskretnie za twoimi plecami.

Lutron zrobi to wszystko łatwo i płynnie.

 

 

 

Zespół CORE trends zaprojektuje instalację zgodnie z Państwa życzeniem. Wraz z kontrolią oświetlenia można również sterować żaluzjami, roletami, okiennicami, wentylatorami, bramą garażową, a nawet wybrać stację radiową czy źródło z poziomu jednego z naściennych paneli.

Dowiedz się więcej o Lutron