O nas

O nas

CORE trends, to firma budowana na czterech filarach wartości, a są nimi Komfort, Sposobność, Niezawodność oraz Wydajność ( z angielskiego Comfort-Opportunity-Reliability-Efficiency ). Są to główne tendencje, które towarzyszą nam w naszej pracy na co dzień, siła napędowa i ostateczny cel, w naszym rozumieniu mody i stylu.

Firma CORE trends Sp. z o.o. na swoją gamę produktów z precyzją i starannością wybiera tylko te najbardziej innowacyjne, najbardziej wydajne i niezawodne produkty na rynku. Staramy się by proponowany przez nas asortyment stanowiły produkty idealnie zaprojektowane, posiadające bezproblemową integrację oraz maksymalną wydajność, dające naszym klientom poczucie przyjemności i wygody, tym samym czyniąc naszą pracę przyjemnym hobby dla nas samych.

Unikalne połączenie produktów z naszej oferty, wysoki poziom usług i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam dostarczać rozwiązania od prostych instalacji po najbardziej wymagające, które bywają niedostępne dla większości sprzedawców i instalatorów. Nasi specjaliści oferują usługi instalacyjne na najwyższym poziomie, produkty wysokiej klasy High End i profesjonalne doradztwo dla komercyjnych i prywatnych nieruchomości.

CORE trends to kompleksowe rozwiązania. Początkowo nasz asortyment i usługi w dużej mierze stanowiły głośniki, okablowanie, wzmacniacze, panele kontrolne, systemy oświetlenia i ich instalacja, na chwilę obecną pozycjonujemy siebie w czołówce branży zwiększania komfortu i jakości życia. Filozofia nasza, wraz z doświadczonym personelem, wysokimi standardami obsługi i wieloletnim doświadczeniem stawia CORE trends pośród grona najbardziej szanowanych firm instalacyjnych w kraju.

Znając dokładnie wymagania klientów, z poszanowaniem ich osobistej wygody i czasu, jesteśmy w ciągłym procesie doskonalenia i rozszerzania listy oferowanych przez nas produktów i usług. Odpowiadamy za dystrybucję najbardziej cenionych marek w świecie Hi-Fi, High End, Home Automation i energooszczędnych technologii, w związku z zapotrzebowaniem rynku otwieramy również sklep internetowy. Projekt sklepu internetowego dał nam okazję do zaprezentowania całej naszej pasji do stylu, komfortu i zdrowego obrazu życia w kluczowych obszarach interesów naszych klientów w odniesieniu do urządzeń gospodarstwa domowego, wystroju, domowego spa, fitness, itp. Jesteśmy w stałym procesie monitorowania rynku i ustalania trendów, dzielimy z wami radość i satysfakcję z pojawiania się nowych inteligentnych urządzeń i produktów.

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, by odnajdywać rozwiązania, które są nie tylko zaawansowane technologicznie, ale również piękne z punktu widzenia estetyki i doskonałe architektonicznie. To pragnienie doprowadziło nas do kolejnego ważnego kroku – sprzedaż projektów domów. Nasi partnerzy biznesowi, projektanci i architekci pozwolili wypełnić nam tę bardzo ważną niszę. Teraz CORE trends Sp. z o.o. w pełnym prawie stanowi firmę kompleksowego cyklu produktu, w którym klient może uzyskać pełny zakres usług. Począwszy od projektu nowego domu lub chęci, odświeżenia wnętrza, przejdziemy w raz z klientem pełną drogę, proponując lub wspierając idee w rozwiązaniu najważniejszych problemów w zakresie projektowania, dostawy urządzeń, instalacji, wykończenia i na serwisie gwarancyjnym kończąc. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​większość klientów woli uzyskać kompleksową ofertę usług oraz korzystać z pracy z zespołem profesjonalistów, którzy zagwarantują najwyższą jakość i dokładną integrację wszystkich systemów. Stanowi to jedną z podstawowych strategii naszej pracy.

W CORE trends staramy się być świadomi przyszłych trendów, nowych technologii i rozwiązań instalacyjnych. Dla nas stanowi to, to, co kochamy! :)

Udostępnij

Zostaw komentarz