Dla dealerów i instalatorów

Dla dealerów i instalatorów

Będąc dilerem CORE trends można stać się liderem w swojej dziedzinie, posiadać przywilej i przyjemność reprezentowania na swoim rynku najbardziej zaawansowanych technologii i najnowszych trendów.

To w CORE trends, staramy się tworzyć audio-video rozwiązania na takim poziomie, który łatwo zaskoczy oczekiwania nawet najbardziej wymagających entuzjastów.

Oferujemy wyjątkowe systemy w swojej klasie - od ogólnodostępnych do technologii i wykonania na poziomie sztuki. Jesteśmy dumni mogąc zaoferować kompleksowe rozwiązania dla inteligentnych systemów sterowania domem, High End, Hi-Fi, starannie dobieranych w celu zapewnienia maksymalnego efektu, przekraczającego pojęcie kosztu samego systemu.

Profesjonalny zespół CORE trends będzie pracować z Wami, by osiągnąć najlepszą wartość i funkcjonalność projektu automatyzacji. Skorzystaj z naszego zintegrowanego rozwiązania - otrzymaj wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Jesteśmy w pełni zainteresowani projektami automatyzacji optymalnego stopnia, pomagając tam gdzie jest to potrzebne, i pozostawiając części Waszej elektro-montażowej pracy.

Mowa o wspólnej i produktywnej pracy ukierunkowanej na wynik, tym samym podwyższając wartość Waszej firmy i sprawiając, by klienci byli maksymalnie zadowoleni z efektu. Wraz z najlepszymi w swojej klasie produktami, oferujemy naszym partnerom najlepsze warunki współpracy. Nasze warunki są proste, przejrzyste, sprawiedliwe i opłacalne. Naszym głównym celem nie jest zysk, ale wygoda współpracy korzystna dla obu stron, która nie tyle jednoczy ze sobą dilerów, instalatorów, projektantów, ale często przyjaciół, którzy lubią pracę zespołową i zadowolenie z wyników.

Oprócz najlepszych produktów, oferujemy narzędzia, szkolenia i zasoby, których potrzeba, by rozwijać swoją działalność i zwiększyć rentowność. Zapraszamy do wypełnienia aplikacji i Zarejestruj się jako DILER, a my skontaktujemy się z Wami by zacząć współpracę.

Udostępnij

Zostaw komentarz