Planika Fire Line Automatic 3 in casing C

Kategoria :
Biokominki
Marka :
Planika
Kraj pochodzenia :
Poland
Przeznaczenie :
Salon
Kolor :
Black

Opis:

Fire Line Automatic 3 in casing C

Nieskończenie długa linia ognia
Kontrolowana za pomocą urządzeń mobilnych, wifi, pilota czy systemu Inteligentnego Domu.Fire Line Automatic 3 w casingu to inteligentny i luksusowy biokominek do zabudowy, który cechuje się łatwą instalacją. FLA 3 umieszczony w casingu to gwarancja bezproblemowego użytkowania oraz wyjątkowy design.

 

Udostępnij:

Długa linia prawdziwego ognia


Fire Line Automatic łączy urok i ciepło prawdziwego ognia z zaawansowaną technologią oraz unikalnym designem. To wyjątkowe rozwiązanie pozwala na projektowanie nieskończenie długiej linii ognia, która nada charakteru każdemu wnętrzu.
Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, inteligentne kominki pozwalają na kreowanie wyjątkowych aranżacji oraz intuicyjną obsługę. Automatyczne bio kominki wyposażone w elektroniczny system sterowania ogniem mogą być obsługiwane za pomocą pilota i urządzeń mobilnych. Pozwalają również na integrację z systemem Inteligentnego Domu. Ten luksusowy produkt łączy zaawansowane rozwiązania technologiczne z dbałością wykonania. Jeśli poszukujesz niestandardowych rozwiązań, kolekcja Automatic Inserts jest idealnym wyborem.

 

Kominki dostosowane do potrzeb klientaPlanika oferuje nieograniczone możliwości dostosowywania kominków do potrzeb klienta. Nasze produkty nie wymagają połączeń stałych oraz komina, pozwalając na zrealizowanie nawet najbardziej wyszukanych projektów. Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia modułów, która pozwala na stworzenie nieskończenie długiej linii ognia. Kominek wykonany na zamówienie jest oryginalnym dodatkiem zarówno do przestrzeni komercyjnych, jak i prywatnych. Niezależnie od długości linii ognia, inteligentnym kominkiem można sterować za pomocą pilota, urządzeń mobilnych lub systemem Inteligentnego Domu.
 

Nowoczesny kominek to nie tylko strona wizualna, ale też zaawansowane rozwiązania technologiczne. Stworzenie długiej linii ognia nie byłoby możliwe bez technologii czystego spalania oparów etanolu (BEV), która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, wydajność spalania oraz naturalny złoty płomień. Bio kominek Planika to wyjątkowe i innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na wprowadzenie prawdziwego ognia do każdego wnętrza, a długa linia ognia to świat zupełnie nowych możliwości.

 

Zaawansowana technologia
Planika kładzie stały nacisk na rozwój technologiczny. Nasze produkty odpowiadają najnowszym wymogom, zarówno tym dotyczącym jakości, jak i bezpieczeństwa. By stworzyć prawdziwy ogień, nowoczesne kominki firmy Planika zasilane są bioetanolem. To odnawialne źródło czystej i ekologicznej energii powstaje w wyniku podwójnej rektyfikacji. Dzięki opatentowanej technologii BEV (Burning Ethanol Vapours), spalaniu ulegają opary, a nie samo paliwo. Nie dochodzi zatem do bezpośredniego kontaktu pomiędzy paliwem i płomieniem, a kominek nie wytwarza dymu, popiołu ani zapachu. Nie wydzielają się również żadne szkodliwe substancje. Zastosowanie tej technologii umożliwia regulacje wysokości ognia. Automatyczne kominki firmy Planika oferują nieograniczoną możliwość aranżacji oraz łatwość obsługi, gdyż nie wymagają podłączeń kominowych. Produkt może zostać dostosowany do założeń konkretnego projektu.


               

               


W laboratorium Planiki prowadzone są testy kominków i badania nad nowymi technologiami. Połączenie designu i nowoczesnych rozwiązań pozwoliło nam uzyskać pozycję lidera na rynku bio kominków. Bezpieczeństwo naszych produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty m.in. niemiecki TUV, amerykański UL i europejski CE. By zapewnić komfort użytkowania, nasze kominki mogą być obsługiwane za pomocą intuicyjnego panelu sterowania, pilota oraz urządzeń mobilnych. Dodatkowo umożliwiliśmy zintegrowanie ich z systemem inteligentnego domu. Mikroprocesor, połączony z szeregiem czujników kontroluje proces spalania oraz zapewniają stabilną pracę kominka i bezpieczeństwo użytkownika.


Fire Line Automatic 3 in casing C

Dane techniczne

Pojemność: 6,0 L / [US] 1,56 gal / [UK] 1,32 gal
Czas palenia: 4 - 10 h
Moc grzewcza: 3,3 - 8,4 kW / 11396 - 28490 BTU
Waga netto: 37 kg / 81,5 lbs
Cyrkulacja powietrza: min. 1/h
Zasilanie: 230 V / 115 V

Wykończenie:

Top: szczotkowana stal kwasoodporna / opcjonalnie: kolory RAL / opcjonalnie: stal malowana proszkowo na kolor czarny,
Obudowa: stal malowana proszkowo na kolor czarny, szczotkowana stal kwasoodporna, stal ocynkowana,

Wymiary:

X: 1490 mm"
Y: 620 mm"
Z: 400 mm"

Polecane paliwo:

Fanola PremiumZostaw komentarz


Inne kategorie produktów