Planika Chili Fire

Kategoria :
Biokominki
Marka :
Planika
Kraj pochodzenia :
Poland
Przeznaczenie :
Kuchnia
Kolor :
Black

Opis:

Chili Fire

Dodaj swojej kuchni nieco pikanterii
Kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków. Coraz częściej staje się centrum   życia każdej rodziny i miejscem spotkań. Wraz z inteligentnym kominkiem Chili Fire, Planika wkracza na zupełnie nowy rynek. Ten innowacyjny biokominek doda luksusu i wyjątkowego charakteru każdej kuchni, restauracji i jadalni.
Chili Fire może być kontrolowany za pomocą pilota, urządzeń mobilnych, panelu sterowania oraz poprzez podłączenie kominka do systemu Inteligentnego Domu. Biokominek został również wyposażony w szereg czujników i funkcję Child Lock. Kompaktowy wymiar oraz front na wysoki połysk idealnie wpasowuje się w zabudowę kuchenną, pozwalając odkryć na nowo pojęcie designu kuchni.

Udostępnij:

Kominki dostosowane do potrzeb klientaPlanika oferuje nieograniczone możliwości dostosowywania kominków do potrzeb klienta.

Nasze produkty nie wymagają połączeń stałych oraz komina, pozwalając na zrealizowanie nawet najbardziej wyszukanych projektów. Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia modułów, która pozwala na stworzenie nieskończenie długiej linii ognia. Kominek wykonany na zamówienie jest oryginalnym dodatkiem zarówno do przestrzeni komercyjnych, jak i prywatnych. Niezależnie od długości linii ognia, inteligentnym kominkiem można sterować za pomocą pilota, urządzeń mobilnych lub systemem Inteligentnego Domu.

 

Nowoczesny kominek to nie tylko strona wizualna, ale też zaawansowane rozwiązania technologiczne. Stworzenie długiej linii ognia nie byłoby możliwe bez technologii czystego spalania oparów etanolu (BEV), która zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, wydajność spalania oraz naturalny złoty płomień. Bio kominek Planika to wyjątkowe i innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na wprowadzenie prawdziwego ognia do każdego wnętrza, a długa linia ognia to świat zupełnie nowych możliwości.

 

Zaawansowana technologia
Planika kładzie stały nacisk na rozwój technologiczny. Nasze produkty odpowiadają najnowszym wymogom, zarówno tym dotyczącym jakości, jak i bezpieczeństwa. By stworzyć prawdziwy ogień, nowoczesne kominki firmy Planika zasilane są bioetanolem. To odnawialne źródło czystej i ekologicznej energii powstaje w wyniku podwójnej rektyfikacji. Dzięki opatentowanej technologii BEV (Burning Ethanol Vapours), spalaniu ulegają opary, a nie samo paliwo. Nie dochodzi zatem do bezpośredniego kontaktu pomiędzy paliwem i płomieniem, a kominek nie wytwarza dymu, popiołu ani zapachu. Nie wydzielają się również żadne szkodliwe substancje. Zastosowanie tej technologii umożliwia regulacje wysokości ognia. Automatyczne kominki firmy Planika oferują nieograniczoną możliwość aranżacji oraz łatwość obsługi, gdyż nie wymagają podłączeń kominowych. Produkt może zostać dostosowany do założeń konkretnego projektu.


               

               


W laboratorium Planiki prowadzone są testy kominków i badania nad nowymi technologiami. Połączenie designu i nowoczesnych rozwiązań pozwoliło nam uzyskać pozycję lidera na rynku bio kominków. Bezpieczeństwo naszych produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty m.in. niemiecki TUV, amerykański UL i europejski CE. By zapewnić komfort użytkowania, nasze kominki mogą być obsługiwane za pomocą intuicyjnego panelu sterowania, pilota oraz urządzeń mobilnych. Dodatkowo umożliwiliśmy zintegrowanie ich z systemem inteligentnego domu. Mikroprocesor, połączony z szeregiem czujników kontroluje proces spalania oraz zapewniają stabilną pracę kominka i bezpieczeństwo użytkownika.


Dane techniczne

Pojemność: 4,5 L / [US] 1,19 gal / [UK] 0,99 gal
Czas palenia: 6 - 11 h
Moc grzewcza: 2,2 - 3,9 kW / 7645 - 13379 BTU
Waga netto: 31 kg / 68 lbs
Cyrkulacja powietrza: min. 1/h
Zasilanie: 230 V / 115 V

Wykończenie:

Palenisko: stal malowana proszkowo na kolor czarny
Obudowa: szkło hartowane (kolor: czarny na wysoki połysk), stal malowana proszkowo na kolor czarny

Wymiary:

X: 595 mm / 23 7/16"
Y: 595 mm / 23 7/16"
Z: 509 mm / 20 1/16"

Polecane paliwo:

Fanola PremiumZostaw komentarz


Inne kategorie produktów